Zajímavosti z oblasti

parapsychologie

 

 

Víte, že ...

 

pokud se vám v noci zdává sen opakovaně, určitě tento jev zaměstná vaši mysl natolik, že zkoušíte vydumat čím to je, nebo co by tento sen mohl znamenat. Určitě se pídíte po různých snářích a vyhledáváte v nich snové symboly, na které si zrovna vzpomenete. Když zalovíte v paměti, určitě mi dáte zapravdu, že jeden sen od druhého se v určitých věcech liší. Především však v tom, že slyšíte více zvuků, sen začíná být více barevný, vybavuje se vám stále více detailů.

Tento jev se děje proto, aby vás upozornil právě na tuto příhodu, která se vám má za nějaký čas opravdu přihodit. Můžu vám z vlastní zkušenosti sdělit, že ten den, to místo, i tu událost přesně poznáte. Doložím vám to příběhem, právě na toto téma, který se mi osobně stal.

Jelikož se mi stává od mých deseti let, že čas od času vidím věci příští, tak se stalo i to, že jsem věděla i to, že svých třicetin se již nedožiji. Jaká nehoda mě má postihnout jsem však netušila. Když mi bylo 26 let, začal se mi nepravidelně zdávat stále stejný sen. Nejprve jsem ho viděla velice nahrubo, ale postupem času se začal vybarvovat do nejpodrobnějších detailů. Tato noční můra trvala asi rok a půl.

Jednu květnovou sobotu jsem byla pozvána na oslavu narozenin své kamarádky. Oslava se protáhla až do dopoledne následujícího dne. I když jsem nepila žáden alkohol, byla jsem již značně unavena, když jsem sedala za volant svého vozu a rozjela se k domovu. Na jednom úseku cesty jsem si uvědomila, že řídím bílé auto, mám na sobě černou úzkou sukni a modrou halenku. Přede mnou jede červená dodávka a v protisměru bílá škodovka, se kterou se mám srazit za křižovatkou, která už je nadohled. Všechno jako ve snu, který mě už tak dlouho pronásleduje. V mžiku jsem zavrhla myšlenku na předjíždění a rychle jsem se vrátila na pravou stranu cesty a u krajnice jsem zastavila, abych se vzpamatovala. Po několika sekundách se ozvala rána a já  viděla, jak se bílá škodovka narolovala do zadního blatníku dodávky.

Děkuji snu za svůj život. Kdyby mě neupozornil na tuto srážku, čelně bych se srazila s protijedoucím vozem a tento časopis by už nikdo nečetl.

 

 

Další zajímavosti se dočtete na této stránce začátkem měsíce února 2000

 

Zpět